Cold automaty v Kajotwin.sk

Určite to sám dobre poznáš. Nie vždy ide všetko podľa plánu a občas tam tá výhra skrátka pár krát po sebe jednoducho nepadne. Takéto série môžu mať nielen hráči, ale aj samotné automaty. V tom prípade ich nazývame Cold automaty a v Kajotwin.sk potom nepretržite čakáme, kedy sa ich karta znovu obráti. Možno to budeš práve ty, komu sa to podarí. Poď o nich zistiť viac!

Čo sú to Cold automaty?

Možno si sa ešte s pojmom Cold automat nestretol a možno presne vieš, čo to znamená. Či tak alebo inak, nikdy neuškodí si to trochu pripomenúť. Aby sme ti to však mohli poriadne vysvetliť, je najskôr nutné porozumieť pojmu RTP.

RTP (Return-To-Player) je veľmi zjednodušene povedané ukazovateľ indikujúci, ako z dlhodobého hľadiska automat vypláca svoje výhry. Tento ukazovateľ je uvedený pri každej hre a každý hráč má možnosť sa s ním zoznámiť. V podstate sa dá povedať, že čím vyššia je RTP, tým vyššiu máš šancu, že ti padne nejaká výhra. Samozrejme to nie je jediný ukazovateľ, ale je jeden z najdôležitejších.

Hodnotu RTP nastavuje výrobca už pri jeho vývoji. Nikdy nejde o pevnú hranicu a väčšinou sa uvádza buď maximálna alebo priemerná teoretická RTP. Počas hry tak môže automat dosiahnuť vyššie alebo pokojne aj nižšie RTP.

Ak hovoríme o Cold automate, jedná sa o hru, ktorá má RTP momentálne nižšiu, než je jej priemer. Taká hra teda hráčom vypláca výhry menej, než je priemer stanovený výrobcom. Do tejto kategórie sa môže prepadnúť každá hra v našej ponuke, ale rozhodne to neznamená, že v nej zostane donekonečna.

Rovnako rýchlo, ako sa do nej dostane, sa z nej totiž pokojne môže vyškriabať. Možno pri jej prechode do HOT automatov budeš práve ty. Nenechávaj hry ďalej mrznúť a poriadne ich naštartuj!

Cold automaty zostávajú Cold? Siahni po iných!

Nedarí sa ti otočiť Cold automaty tým správnym smerom? Možno skrátka potrebujú ešte trochu viac času. Hoci v Cold kategórii rozhodne nezostanú na dlhú dobu, môžeš si medzi tým vyskúšať akékoľvek iné automaty v našej ponuke, ktoré napríklad momentálne vyplácajú trochu lepšie.

Roztoč naše najhranejšie automaty, siahni po HOT peckách alebo si vyber ľubovoľnú hru podľa svojho vkusu. Naša ponuka je bohatá a rozhodne sa nemusíš vymedzovať iba na Cold automaty a čakať, kým sa všetko otočí. Navyše o parádne výhry môžeš hrať na všetkých kúskoch.

Rozmraz automaty s bonusmi

Pokiaľ chceš skúsiť automaty rozmraziť, rozmraz ich práve tak, že využiješ niektoré z našich fenomenálnych bonusov. Každý deň si jeden môžeš vybrať v našom luxusnom bonusovom kalendári, kde sa pre teba skrátka nájde niečo na každý deň. Zároveň sa tiež môžeš zúčastniť luxusných turnajov, zbierať body a pripísať si luxusné ceny nad rámec tvojich výhier z bežnej hry.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Otec se chvíli po rozvodu s mámou okamžitě oženil: Toto mi ukázalo, že za tím není nic víc než mužské ego

Lenčin otec to s mámou měl už delší dobu nahnuté. Neustálé hádky, nedorozumění ve společnosti, osočování a vzájemné obviňování se táhly už přes tři...

Módne kabelky 2023

Módne kabelky sú možno najdôležitejším doplnkom pre dievčatá a ženy, ktoré pozorne sledujú módne trendy a chcú byť vždy v trende. Nejedna fashionista sa...

Črevá ako náš druhý mozog: Ich stav má vplyv na nadváhu či kožné ochorenie

Objavuje sa stále viac dôkazov o tom, že zloženie črevného mikrobiomu, predtým označovaného ako mikroflóra, má zásadný vplyv na našu postavu, chute aj zdravie....

Objavte pútavé príbehy teplých nápojov z celého sveta

Vychutnajte si rozmanitosť teplých nápojov, ktoré vás príjemne zahrejú v nepriaznivých mrazivých dňoch. Ich pôvod siaha až ďaleko do histórie a viažu sa k nim rôzne...

Skutečný příběh: Můj manžel mě začal podvádět, jeho reakce mě však šokovala více

S Martinem jsme se poznali ještě na střední škole. Zpočátku jsme byli jen kamarády, kteří spolu fungovaly v partii, přibližně na konci studia se...